Kanceláře a zasedací místnosti

Kanceláře a zasedací místnosti

AMX nabízí jednoduchost, efektivitu a produktivitu s cenově zajímavým řešením pro automatizaci a řízení technologiemi nabitých kanceláří a prezentačních místností.

Zasedací a konferenční místnosti

Aby vaše jednání mělo hladký průběh od začátku až do konce, maximalizují řešení AMX prostor pro vaše zkušenosti a komunikaci s klienty, a ovládání techniky zvládne za vás. Prostřednictvím dotykového displeje AMX tak jednoduše ovládáte technologie jako topení, chlazení, vzduchotechniku, zastínění, světelné předvolby, audio a video zařízení jako jsou projektory, projekční plátna, DVD, mikrofony, kamery, ozvučení, videokonference a mnoho dalších.

Školící prostory

Ať už probíhá školení místně nebo jsou účastníci a přednášející připojeni vzdáleně ze všech koutů světa, AMX poskytuje ucelené řešení pro automatizaci, řízení elektroniky a distribuci dat potřebné pro celosvětové firemní vzdělávání.

Posluchárny

Ve větších posluchárnách nebo kongresových sálech je nutné zvládnout požadavky, které jsou pro velké prezentační místnosti specifické. AMX může řídit a automatizovat parametry akustiky a ozvučení, mikrofony, kamery, scénické osvětlení a další vybavení spojené s tlumočnickými, hlasovacími a prezentačními systémy a prostředí v jedné nebo i více místnostech.

Zpět na řešení další řešení