Dispečerská pracoviště

Dispečerská pracoviště

Technologie AMX zlepšuje řídící a kontrolní parametry sofistikovaných center provozu sítí na celém světě - od místních dispečinků až po globální komunikační operátory. Díky používání vysokorychlostních kabelů, globálního přístupu k Internetu a automatických funkcí kontrolních systémů AMX, které se ovládají pouhým jedním dotykem, lze efektivně a účinně provádět řadu úkolů. AMX Vám pomůže provozovat dispečerské pracoviště jednoduše, spolehlivě a bez zbytečných problémů.

V každodenním provozu se operační střediska potýkají s takovými problémy, jako je narušení bezpečnosti, přírodní katastrofy, technické poruchy a nouzové situace. S použitím řídících systémů AMX lze operační středisko transformovat do podoby životaschopného a nesmírně účinného řídícího centra. Tato jednotná síť hladce udržuje a řídí celou řadu jednoúčelových elektronických zařízení, usnadňuje okamžitou činnost a zajišťuje včasné dodání výsledků. Klíčové informace sbírají již nainstalovaná čidla, kamery, měřící přístroje, měřidla a databázová infrastruktura. Správná fakta a čísla určují správná rozhodnutí.

Komunikační spojení vytvořené s použitím technologie AMX, dodává operačním centrům schopnost správně hodnotit danou situaci, systematicky posuzovat správná opatření a efektivně přenášet poplašné signály a nezbytné reakce na příslušná pracoviště - týmům v terénu, mediálním oddělením a dalším souvisejícím oddělením. Další výhodou je i intuitivní charakter řízení a automatizace AMX, který ještě více zvyšuje přidanou hodnotu této skvělé technologie. Reálná data. V reálném čase. A reálné výsledky.

předchozí řešení Zpět na řešení další řešení