Byty a bytové domy

Byty a bytové domy

AMX poskytuje řešení automatizace a řízení v rámci developerských projektů bytových domů, bytů, uzavřených obytných areálů a nájemních domů nebo loftového bydlení.

Ekologické řízení osvětlení, topení, větrání a klimatizace

Obyvatel každého bytu může přizpůsobovat prostředí prostřednictvím ovladačů nebo touchpanelů AMX. Osvětlení, topení, větrání, klimatizace i zastínění je možné ovládat centrálně, lokálně nebo podle nastavených předvoleb pro každou část domu. Tyto funkce je možné variabilně nastavovat podle denní doby, ročního období nebo aktuálního počasí.

Audio a video distribuce a ovládání

S pokročilým systémem řízením AMX obyvatel může ovládat audio, video nebo systémy domácího kina i ostatní domácí spotřebiče. Majitel může kontrolovat také domácí multimedia v několika místnostech nebo i jednotlivých patrech. Systém AMX umožňuje jednoduchý přístup k multimediím v nájemních domech a hotelích.

Domovní komunikace

Dotykové displeje AMX mohou být využívány jako pokročilý intercom. Kromě komunikace s návštěvami jím obyvatele bytu mohou bezpečně komunikovat také s technickou správou budovy nebo ostatními obyvateli.

Monitoring a servisní služby online

Systém AMX umožňuje řídit a kontrolovat všechny technologie a zařízení. Správce budovy tak může zajistit včasnou údržbu a servis bez zbytečného omezování nájemců nebo obyvatel. Díky síťovému propojení může správce budovy jednoduše a rychle aktualizovat nabídku služeb a informací pro obyvatele.

předchozí řešení Zpět na řešení další řešení