Vzdělávání

Vzdělávání

Vzdělávací instituce stále častěji využívají v učebnách technologie jako prostředek pro zlepšování vzdělávacích úspěchů.

V průběhu let byly ve vzdělávání zavedeny nové prezentační technologie jako projektory, televize, interaktivní plochy, v nedávné době také videokonference a video přenosy přes internet. Bohužel, tyto technologie často nejsou řešeny komplexně a následné používání je natolik složité, že i motivovaný pedagog není schopen technologie při výuce využít.

AMX řešení, určená pro vzdělávání, byla vyvinuta ve spolupráci s předními pedagogy, tak aby i nezaškolená nebo technicky méně znalé obsluha mohla během několika minut začít s přednáškou. Koneckonců, technologie má práci pedagoga při výuce zjednodušit a zefektivnit, a ne komplikovat. Nechte integraci technologií na AMX a výuku na pedagozích.

Používání technologií integrovaných v rámci systémů AMX je jednoduché, efektivní a spolehlivé. Ať už jde o jednoduchou aulu, učebnu nebo celý univerzitní areál, AMX může účinně spojit všechny multimediální a provozní technologie do řešení, které zajistí menší provozní náklady a časovou náročnost pro správu. Od mateřské školky až po univerzitu, AMX má perfektní řešení pro vaše potřeby. Dostatečným důkazem jsou desítky tisíc učeben ve světě, které v současnosti AMX řešení využívají. Velmi rádi vás přivítáme v naši AMX rodině – vaše fakulty a studenti budou nadšeni.

předchozí řešení Zpět na řešení další řešení