Obchod

Obchod

S tím, jak se neustále zvyšuje počet velkoobchodníků, poštovních zasilatelských společností a e-shopů, si stále více maloobchodníků začíná uvědomovat, že klíčovým faktorem, který je dokáže odlišit od konkurenčních společností a generovat vyšší příjmy, bývá často působivá a atraktivní image na trhu. AMX přináší ideální řešení pro integraci komplexní struktury multi-mediálního zařízení umístěného přímo v obchodě a nabízí obchodníkům možnost poskytovat nový obsah přiměřený jejich cílové skupině klientů.

Řídící systém AMX umožňuje automatický provoz audio/video techniky, bezpečnostních systémů i systémů pro správu budov v rámci jednoho obchodu nebo v rámci většího počtu nemovitostí. Systém lze navíc upravit na míru tak, aby vše řídil dotykovým panel od společnosti AMX, který se snadno používá a umožňuje okamžitou aktualizaci, zasílání reklamních/marketingových zpráv a efektivní řízení celého systému. AMX řešení může upoutat pozornost zákazníka, který právě v obchodě nakupuje, a nalákat kolemjdoucí na dobře vypadající výrobky a včasný prodej.

Maloobchodní řetězce mají zájem o zajímavé zrakové a zvukové vjemy ve vysoké kvalitě, které budou působit přímo na širokou škálu zákazníků. Audio/video techniku, prvky pro řízení prostředí a bezpečnostní systémy mohou fungovat automaticky a podle potřeby je mohou snadno řídit zaměstnanci přímo na místě. Top manažeři mohou navíc systém monitorovat s pomocí internetu, díky čemuž lze zajistit, že budou mít jednotlivé obchody podobný vzhled. Díky AMX mají dnešní maloobchodní prodejci k dispozici efektivní řešení zaměřené na „image, která prodává“, což je užitečný nástroj, který jim pomáhá v nekonečné bitvě o získání podílu na trhu.

předchozí řešení Zpět na řešení