Zdravotnictví

Zdravotnictví

AMX poskytuje řešení řízení a automatizace pro nemocnice, která umožňují snížit náklady a zajistit kvalitní péči na vysoké úrovni.

 AMX hraje klíčovou roli v následujících situacích:

Pojízdné sestavy pro operační sály

AMX nabízí ucelené řešení pro operační sály sestávající se z řídícího systému AMX vybaveného dotykovým displejem. Díky této pojízdné sestavě mohou lékaři i během operace komunikovat se svými kolegy nebo studenty v jiných místnostech, budovách areálu nebo ve světě, a konzultovat s nimi další postup a předávat jim cenné zkušenosti. Řešení AMX umožňuje přenášet obraz i zvuk ve vysokém kvalitě a zároveň nabízí jednoduché ovládání, které nerozptyluje při náročných úkonech. Pojízdné sestavy jsou velmi často využívány při vzdělávání lékařů a studentů, a umožňují ukázku nejnovějších operačních technik a přímou interakci s operujícím personálem.

Správa záznamů o pacientech

Dotykový displej AMX umístěný u vstupu do každého pokoje může být napojený na interní databázi a poskytnout okamžité informace o stavu pacienta, aplikované léčbě, zobrazit rentgenové snímky nebo specifické aspekty léčby apod. Přístup k dotykovému displeji může být podmíněn heslem nebo napojen na čipové přístupové systémy.

Dálkové video konference

Řídící systém AMX mohou spolupracovat s audio a video konferenčními systémy umožňujícími konzultace s lékaři po celém světě.

Dětské nemocnice

AMX pomáhá v dětských nemocnicích vytvořit příjemné prostředí pro mladé pacienty. Prostřednictvím interaktivních místností, hracích koutků, distribuce video obsahů se snaží dětem pomoci zapomenout na jejich nelehkou situaci.

Přímá péče o pacienta

Ve složitém prostředí moderní nemocnice se AMX snaží vytvořit uživatelsky přívětivý systém. Dotykové displeje zefektivňují práci a zjednodušují život sestrám, doktorům a dalšímu personálu, který se tak může více věnovat péči o pacienta.

Zabezpečení pohotovosti / bezpečnost

AMX řídící jednotky a dotykové displeje umožňují plně ovládat bezpečnostní systém. Strategicky umístěné kamery mohou kontrolovat návštěvníky nemocnice, předávat fotografie bezpečnostní službě a jednoduše zavolat a informovat pracovníky ostrahy. Zároveň také umožňují personálu kontrolovat stav čekárny a dalších prostor.

Monitorování technologických zařízení

Softwarové řešení AMX „Řízení zdrojů“ neustále monitoruje zařízení v celé nemocnici a okamžitě zasílá informace personálu. V reálném čase, při jakékoliv poruše, informuje odpovědné osoby prostřednictvím emailu, sms zprávy, pageru nebo akusticky.

Lékařské knihovny

AMX dotykové panely poskytují uživatelsky přívětivé prostředí pro elektronické lékařské knihovny a zjednodušuje tak personálu rychle a efektivně nalézt informace, které potřebují.

Univerzitní sítě

Centrálně umístěný řídící systém AMX vybavený dotykovým displejem usnadňuje každodenní výuku, dálkové studium, odborná setkání a aktualizace informací mezi areály univerzit.

Zpět na řešení další řešení