Státní správa

Státní správa

Řídíme náš svět.

Další oblastí použití je vytváření řídícího a automatizovaného systému pro vládní a vojenské aplikace. V těchto odvětvích musí být zajištěny spolehlivé a bezpečné výsledky a k tomu je určena vysoce účinná, efektivní a jednoduchá technologie AMX. Díky AMX systémům běžícím v pozadí fungují všechny procesy vládní administrativy ve vzájemném souladu, efektivně a jsou prováděna přesně ta opatření, která jsou potřeba. Pracovníci armády se více než kdy předtím mohou spolehnout na integraci AMX, což jim umožňuje rychlé předávání rozkazů i v nepřátelském prostředí kdekoliv na světě. A v případech, kdy úroveň národní bezpečnosti dosáhne nejkritičtější úrovně, poskytne kontrolní a automatizovaný systém AMX prostředky, které umožní jakoukoliv hrozbu vyřešit. Od kontroly zavazadel a bezpečnosti na letištích až po střediska vojenských rozkazů - tam všude fungují systémy AMX, které pomáhají zvyšovat bezpečnost světa, v němž žijeme.

Moderní soudní síň se rychle vyvinula v prostředí, které používá počítačové rekonstrukce, svědectví pomocí videozáznamů, zvukové záznamy, skryté svědky a podobné. Integrací technologií AMX poskytuje soudcům a porotě možnost lépe porozumět každému svědectví a lépe zhodnotit existující fakta. Také tyto technologie používané v zájmu spravedlnosti se ovládají stisknutím jediného tlačítka. V minulých letech se stala terčem veřejné kritiky spolehlivost hlasovacích systémů. Z toho důvodu AMX přišlo s takovými hlasovacími a dalšími elektronickými řešeními, na něž se místní úřady a hlasovací výbory mohou opravdu spolehnout. Technologie AMX se zaměřuje na klíčové aplikace a AMX postupně rozšiřuje svoji působnost na všechny úkoly, které jsou považovány za důležité.

Technologie AMX nabízí státním úředníkům řešení, v rámci kterých lze stisknutím jednoho tlačítka efektivně řídit zvukové a obrazové zdroje, pořádat konference, řídit datovou a multimediální komunikaci, zdroje příslušných zařízení a vlastně jakýkoliv nainstalovaný elektronický a elektrický systém. AMX naleznete na mnoha různých místech - od soudních síní až po frontové linie - a všude tato technologie posiluje komunikaci a pomáhá lidem v kritických situacích přijímat rozhodnutí založená na dostatečném množství kvalitních informací. Díky AMX má vláda sílu opravdu měnit svět.

předchozí řešení Zpět na řešení další řešení